Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Обстеження споруд та конструкцій

Технічне обстеження будівлі – це заходи, створені задля виявлення реального стану конструкцій та його експлуатаційних характеристик. Під впливом часу будь-яка споруда повинна проходити обстеження на виявлення дефектів, що виникли. Після визначення реального стану об'єкта виноситиметься висновок про його подальше використання. Якщо є нарікання щодо безпеки та відповідності технічним характеристикам заявлених у будівельних актах, то призначається реконструкція до повного усунення всіх виявлених дефектів.

Тех. Обстеження будівлі призначається найчастіше після передачі прав власності або до введення в експлуатацію. Тим самим виконуються всі вимоги щодо безпеки його використання, що у свою чергу захистить власника нерухомості від фінансових ризиків.

Які дефекти та технічні характеристики можна виявити під час обстеження конструкцій

 1. Реальний стан металоконструкцій схильних до корозії.
 2. Ступінь міцності залізобетонних несучих опор при пошкодженнях у бетонному блоці: тріщин, сколів, нахил.
 3. Ступінь поширення та шкоди від цвілі. Особливо актуально для нерухомості з приміщеннями, що погано провітрюються.
 4. Імовірні збитки будівлі від механічного впливу прилеглих до нього об'єктів будівництва чи промисловості. Фундамент, стіни та перекриття будуть обстежені на дефекти від прямої дії механізмів та техніки на ґрунт, що безпосередньо вплинуло на погіршення характеристик вашого об'єкта.

Тільки замовником визначається технічне завдання для компаній, що проводять обстеження будівельних конструкцій. У технічному завданні зазначаються об'єкти обстеження та їх адреса, види конструкцій та тип, цілі проведення заходу та строки надання висновків замовнику.

Якщо обстеження будівель відбувається з порушеннями

 1. У процесі експлуатації та призначення об'єкта форми його використання можуть виникнути ризики деформації несучих конструкцій, стін. Це властиво матеріалам схильних до корозії, що поширене в наших вологих кліматичних умовах. Шар іржі може приховувати справжні масштаби деформацій.
 2. Припущення про допустимі навантаження виявляються невірними. Конструктивні особливості або допущені помилки ще на стадії проектування можуть призвести до обвалення через перевищення навантаження на квадратний метр площі об'єкта.
 3. Реконструкцію було проведено незадовільно. Історичні будівлі та пам'ятки архітектури найбільше потребують детального обстеження всіх елементів конструкцій, що дозволяє провести ремонт із гарантією на кілька десятиліть уперед. В іншому випадку реконструкція з періодичністю в кілька років триватиме рік у рік.
 4. Державні інспектори можуть пред'явити ухвалу суду про виведення будівлі з експлуатації. Їхня експертна оцінка розходитися з тими даними, що були представлені власником майна. Судові розгляди, як мінімум, повністю або частково унеможливлять ведення бізнесу.

Якщо обстеження будівель відбувається з порушеннями

Наша компания проводит обследование конструкций зданий в Харькове и по всей Украине

Довіряти технічне обстеження будівель варто виключно компетентним у цьому питанні спеціалістам на ринку України. У Харкові для таких послуг багато хто обирає нашу компанію – багаторічний досвід з інженерного обстеження тих. стану будівель. Завдяки високоточному вимірювальному обладнанню, яке сертифіковане на території України, можна завчасно визначати найслабші конструктивні елементи та включати їх до пріоритетних завдань з реконструкції: знижуються витрати на неефективний розподіл грошей на кошторис.

Чому наша компанія перша для розгляду як підрядник:

Чому наша компанія перша для розгляду як підрядник:

 • висококваліфіковані інженери з досвідом обстеження всіх видів нерухомості у межах України;
 • оперативна підготовка договору на роботи із замовником;
 • надання всієї документації, яка знадобиться власнику нерухомості під час введення об'єкта в експлуатацію;
 • повторне обстеження з виведенням нерухомості до категорії «нормальний будинок».

Замовте послугу обстеження конструкцій будівлі прямо зараз. Консультації про співпрацю можна отримати від менеджера, а вже після узгодження всіх питань буде призначено дату приїзду групи спеціалістів за адресою – житловий та нежитловий фонд без інвестиційних ризиків для вас.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію