Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Технологія ремонту бетону методом ін'єктування

Основна технологія, яка застосовується при використанні методу ін'єкціонування, полягає в ін'єкціях різних складів, заповнюючих трещини і пустоти, що дозволяє герметизувати трещини і створювати внутрішнє протиставлення матеріалів конструкцій для створення на його зовнішніх факторах. Ремонт бетону методом ін'єкції дозволяє захистити конструкцію від руйнування при її подальшій експлуатації.

В залежності від об'єкта і сфери застосування методу ін'єкційного ремонту, для цього виду ремонту можуть застосовуватися різні склади сумішей. В основному всі склади сумішей виконані на основі епоксидної смоли, поліуретанового смолу, полімерцементів та акрилатних гелів без розчинника.

Ремонт фундамента елеваторів методом інъектування

При виявленні трещин на поверхні фундаменту елеватора фахівці ТОВ «Альпстрой-Плюс» рекомендують не робити поверхневий косметичний ремонт фундаменту елеватора, а перш всього, проаналізувати, відкуди на фундаменті з'явилися трещини і небезпечні вони, в цілому, для всієї конструкції.

Причини, за якими можуть виникнути розкриття трещин, можуть бути:  короткостроковими – навантаження від руху транспорту; ежедневными – от нагревания солнечными лучами; длительними – від сезонних змін. Крім наличия трещин бетонні фундаменти можуть дати проседання і деформації, можуть утворитися пустоти і нарушитися герметичність матеріалу. Усі ці фактори негативно впливають на якість конструкцій, руйнуючи гідроізоляцію та повітроізоляцію будови, що може призвести до часу руйнування конструкцій.

При цьому заміна бетонного елемента фундаменту елеватора – досить дорогостояща і складна операція, а зачасту і невиконана. Але це не привід підготувати даний об’єкт під снос – так як сучасні технології промислового альпінізму, а саме – метод ін’єектування, який дозволяє не тільки відновити якісні характеристики матеріалу,  но і їх улучшити.

Ремонт капителей колонн елеваторов методом інъектирования

Найболее поширений дефект железобетонных колонн, виникає в результаті силових навантажень, тиску, виникнення внутрішнього напруги, що призводить до підвищення рівня прочності бетону  - це утворення трещин на капителях колонн. Якщо не устранить цей дефект вовремя, то він може привести до руйнування всієї конструкції елеватора.

Наиболее часто цей дефект зустрічається на колоннах, які розташовані в підсильних приміщеннях. При виявленні трещин на железобетонных колоннах і капітелях колонн, потрібен їх срочний ремонт і зміцнення, а також окраска металевих конструкцій. При цьому часто ремонт елеватора здійснюється таким способом: трещини колонн обробляються, а капіли обжимаються спеціальним металевим бандажом, виконаним із швеллера, кутка та тяжних елементів.

Но, для підвищення несущої здатності та прочності железобетонных конструкцій застосовують метод ін'єкційного железобетонных конструкцій. При використанні для ремонту капітелей колонн елеватора даним методом, в зоні освіти трещин виконується склеювання елементів железобетонної конструкції та заповнення пустот. Дана технологія також дозволяє проводити ремонт трещин на железобетонных конструкціях димових труб, мостів, стен, колонн і балок виробничих об'єктів.

Можна зробити висновок, що сучасні технології дозволяють значно збільшити термін експлуатації елеватора, завдяки можливості виконати окраску елеватора, ремонт капітелей колонн елеваторів у підсилювальному розміщенні та ремонт фундаментів елеваторів методом ін’єкційного будівництва.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію