Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Проект плоскої покрівлі під ключ

Проект плоскої покрівлі під ключ

Багато будівельних компаній пріоритетним напрямом вважають проектування плоских покрівель. Дані дахи мають неоціненними властивостями, які найбільш оптимально відповідають міській забудові. З урахуванням нестачі вільної землі навколо об'єктів основні зони відпочинку прийнято переносити на саму будову. Так житлові комплекси та офісні будівлі розташовують на своїх дахах територіями з деревами, лавочками, альтанками та столами. Усю зону перетинають пішохідні стежки.

Правильне проектування плоскої покрівлі – запорука безпеки та комфорту всієї будівлі

Наслідки від неправильного проектування плоских покрівель є повсюдно. Багато компаній порушують будівельні нормативи в гонитві за скороченням кошторису. Це неодноразово призводило до втрати майна людьми, які придбали нерухомість у подібних об'єктах. Але самі будівельники при цьому не несуть відповідальності, що знову змушує їх на злочин.

Деякі приклади проектування плоских покрівель із порушеннями:

Деякі приклади проектування плоских покрівель із порушеннями:

 • затримка води та інших опадів на даху, що призводило до їхнього часткового обвалення;
 • просідання покрівлі у місцях із підвищеним навантаженням, де встановлювали промислове обладнання;
 • неможливість виконати швидкий поточний ремонт через неякісні ізоляційні матеріали;
 • створення областей з підвищеним витоком тепла та холоду: недостатнє формування ізоляційного шару;
 • складності в обслуговуванні обладнання, що кріпиться до стелі усередині будівлі: поверхня має нерівності.

Можна перерахувати тисячі прикладів, як проектування плоскої покрівлі завдало збитків. Це найкраще вказує на залучення виключно фахівців із галузі сучасного будівництва. Простота плоского даху ускладнюється необхідністю її теплоізоляції та змінною кількістю щорічних опадів, що збільшує навантаження на несучі конструкції. Система відведення води з покрівлі повинна інтегруватися в загальну концепцію зниження осадом випадають на будинок. Тобто потрібно спроектувати всі елементи даху таким чином, щоб при засмічення дренажних каналів не виник ризик створення критичного тиску на перекриття.

Наше проектування плоскої покрівлі – це вершина інженерної думки міста майбутнього

Компанія АЛЬПСТРОЙ займається проектуванням покрівлі сучасного зразка спільно із закордонними фахівцями. Постійно ведеться обмін досвідом та технологіями, які визнаються найкращими на ринку. Ніколи не знаєш, що із нових матеріалів не пройде перевірки часом. Для цього ми перестрахування за рахунок відстеження всіх реалізованих проектів з плоскою покрівлею, щоб на їх досвіді не робити повторні помилки.

Переваги АЛЬПСТРОЙ для вас:

 • ведення клієнта від усної згоди на проект до повної його реалізації;
 • постійний моніторинг технологічного прогресу у галузі європейського будівництва;
 • дотримання всіх нормативних документів, ухвалених на державному рівні;
 • чітке дотримання цілей безпеки, економії грошей клієнта та екологічної чистоти матеріалів, що використовуються при будівництві;
 • гарантія довговічності всіх несучих елементів даху із зобов'язанням усунення виявлених дефектів.

Переваги АЛЬПСТРОЙ для вас:

Будь-який проект плоскої покрівлі реалізує вам АЛЬПСТРОЙ

Будь-який проект плоскої покрівлі реалізує вам АЛЬПСТРОЙ`

Не важко припустити, що сучасне комп'ютерне моделювання дозволяє фахівцям Альпстрой проектувати плоскі покрівлі будь-якої складності. "Покрівельний пиріг" - це все шари даху. Фізико-механічні характеристики та розташування шару можуть видозмінюватися в залежності від вимог будівельного плану. Подібні рішення значно відповідають архітектурі міста майбутнього. Так кожен клієнт може замовити проект відповідно до своїх уявлень про найкращу будівлю для життя та роботи людей.

При цьому шари мають такі функціональні елементи:

 1. Ухилоутворюючий.
 2. Пароізоляція.
 3. Теплоізоляція
 4. Гідроізоляція.
 5. Дренажний шар.
 6. Водоприймальні елементи.
 7. Флюгарки.

З таблиці функціонального призначення шарів відразу визначаються всі властивості властиві плоским покрівлям компанії Альпбуд. Додатково підбираються інші характеристики до реалізованих проектів.

Рекомендуємо зв'язатися з нами на стадії пошуків підрядників для вашого об'єкта. Не завжди затверджені проекти після наших рішень є кращими, тому є сенс розглянути співпрацю з нами. Багаторічний досвід та робота виключно в правовому руслі дають гарантії співпраці без ризиків втрати вкладених інвестицій – плоскі покрівлі АЛЬПСТРОЙ найкращі рішення на ринку проектування.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію