Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Миття фасадного скління у Харкові

Миття фасадного скління у Харкові

У Харкові і досі продовжують працювати промислові підприємства. Але і без них у повітрі знаходяться сотні дрібних частинок сажі, гару та піднятого ґрунту. Подібні умови однозначно шкодять усім будовам без винятку. За лічені місяці будь-яка будівля без належного догляду швидко покривається шаром бруду, що негативно позначається на житті людей. Тому миття вікон фасадів вважається обов'язковою послугою для всіх сучасних офісів, торгових центрів, державних установ, шкіл, дитсадків тощо.

Причини замовити послугу миття фасадного скління

Причини замовити послугу миття фасадного скління

 1. Чисті вікна пропускають набагато більше світла всередину приміщень, що допомагає заощаджувати на електроенергії: продовжує сонячний робочий день.
 2. Регулярне видалення бруду з будівель допомагає уникнути ризиків стійких областей забруднень, що дозволяє рідше проводити капітальні ремонти.
 3. Крім вивіски, будь-яка будівля приваблює потенційних клієнтів і своїм чистим фасадом. Особливо актуально для бізнесу, де від зовнішнього вигляду офісу залежить успішність справи та статус бренду.
 4. Ціна послуги миття вікон та вітрин залишається доступною всім незалежно від наявного бюджету. Навіщо цією справою займатися самостійно, коли вигідніше довіритися клінінгової компанії, а продовжити вести звичайні повсякденні справи.

Порядок проведення миття фасадів або що включено до послуги клінінгової компанії

Для початку клієнт замовляє не лише фахівця з клінінгу, а й інвестує у безпеку свого бізнесу. Варто розуміти ризики пошкодження вікна. І мова не лише про фізичну дію, адже зіпсувати скло здатна неправильно підібрана хімія. Ось чому варто наперед зважити всі переваги замовлення послуги миття вікон.

Фахівець з клінінгу виконає:

 • обробку фасаду будівлі пінним розчином;
 • видалення бруду спеціальними губками, скребками та мочалками;
 • очищення поверхні стяжкою, яка прибере сліди піни.

Порядок проведення миття фасадів або що включено до послуги клінінгової компанії

Чому варто віддати перевагу в миття вікон фасадів нашої компанії

За плечима наших співробітників величезний досвід видалення та виведення всіх видів забруднень, які найчастіше зустрічаються в Харкові. Погодьтеся, що звичайна вода з простим миючим засобом не завжди справляється зі своїм завданням. Іноді доводиться замінювати засіб на інше, якщо воно з якихось причин лише посилює забруднення. Ось тому нам довіряють від мешканців багатоквартирних будинків до великих офісних центрів – у день приїзду спеціаліста з клінінгу роботи буде завершено у сто відсотків випадків.

Які ще очевидні причини звернутися до нас за миттям вікон:

Які ще очевидні причини звернутися до нас за миттям вікон:

 1. В наявності обладнання для чищення вітрин магазинів та вікон висотних будівель.
 2. Якщо обсяг робіт великий, до вас виїде ціла бригада фахівців.
 3. Надаються додаткові знижки під час оформлення постійної співпраці.
 4. Усі співробітники застраховані від нещасних випадків, що унеможливлює ризики для клієнта.
 5. Є можливість виїзду бригади в день звернення, а також миття вікон після закриття офісу: час встановлює лише замовник.

Ціна послуги формується в залежності від наступних факторів: площі очисних робіт, складність їх виконання, кількості осіб, що залучаються, і пори року. Все ж таки знаходитися за вікном у прохолодні дні завдання не з легких. При цьому співробітнику потрібно постійно пересуватися вздовж фасаду в альпіністському обладнанні, що вже заслуговує на окрему повагу.

Скористайтеся послугою миття вікон та вітрин вже сьогодні. Залишіть заявку з очікуваним обсягом необхідних робіт з очищення – решті займуть наші менеджери та бригада з клінінгу. Не відкладайте можливість поглянути на світ через кришталево чисті вікна, подаруйте собі та клієнтам більше сонячного світла.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію