Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Ремонт елеваторів усіх типів

Будь-яка споруда з промисловим обладнанням потребує регулярного обслуговування. Це стосується ремонту елеваторів. Саме тут зберігаються всі види сипких матеріалів, що транспортуються по всій Україні. Щоб зберігати високі темпи виробництва, потрібно проводити ремонтні роботи і вчасно усувати дефекти, що виникли в конструкціях. Для цього компанія Альпбуд пропонує скористатися її фахівцями в якості підрядника, хто приступить до ремонту вашого елеватора для відновлення швів, очищення силосів, усунення пересипань, ремонту норій, самопливів і т.д.

Коли варто замовити ремонтні послуги елеватора

З урахуванням величезної спадщини, яка перейшла до нас із минулого союзу держав, багато елеваторів уже мали відпрацювати свій термін. Але завдяки своєчасному ремонту виробництва продовжують давати прибуток своїм власникам. Тут без щорічного огляду та поточних усунення дефектів вже не обійтися. Інша ситуація із сучасними елеваторами. Кілька років безперервної роботи їм гарантовано, але на весь термін гарантії часто розраховувати не доводиться. Все через відсутність загалом просунутої промисловості, що змушує використовувати деякі технології ще минулого століття.

Очевидним фактом залишається регулярне обстеження елеваторів. Капітальний ремонт СОГових будівель має на увазі повноцінне відновлення об'єкта та конструкцій до їхнього колишнього технічного стану. Це не просто «підлатані» елементи, а повноцінна реконструкція із застосуванням новітніх технологій будівництва. Відмінно підходить за потреби підготовки елеваторів до підвищених обсягів пропуску зерна після збирання врожаю.

Що пропонує АЛЬП-СТРОЙ в ремонті елеваторів

Що пропонує АЛЬП-СТРОЙ в ремонті елеваторів

  1. Ремонт міжсогових швів.
  2. Ремонт фундаментів, капітелей колон методом ін'єктування.
  3. Забарвлення елеваторних споруд.
  4. Реконструкція із заміною основних вузлів конструкцій.
  5. Перетяжка болтових з'єднань металевих силосів.
  6. Очищає металеві споруди від усіх видів забруднень.

Ремонт елеваторів усіх типів

Фахівцями АЛЬП-СТРОЙ комплексно вирішується питання з ремонтом елеваторів. Завданням ставитися як усунення поточних виявлених проблем, а й забезпечення відсутність дефектів у майбутньому. Постійна дія сипких матеріалів та промислових машин вже значно знижує характеристики деяких матеріалів, що застосовуються при будівництві елеватора. Варто зважати на цей аспект при замовленні послуги ремонту. Не можна недооцінювати конденсат від зерна та механічні вібрації при їх постійному впливі на конструкції: підвищений ризик обвалів, поломок, витоків сипучих матеріалів.

Замовити послуги ремонту елеватора варто через компанію АЛЬП-СТРОЙ прямо зараз

Не варто відкладати як мінімум з обстеженням реального стану елеваторів. Необов'язково після цього вам видадуть акти із приписами на ремонт. Але в будь-якому випадку подібні заходи гарантують захист від катастрофічних наслідків для вашого бізнесу, коли дефект, що виник, повністю зупинить виробництво. Прямо зараз АЛЬП-СТРОЙ готовий приступити до ремонту елеваторів будь-яких обсягів, форм та їхнього способу експлуатації. За плечима багаторічний досвід у промисловому секторі, який вже оцінили компанії Харкова та всієї України – довіртеся професіоналам та отримайте справедливу ціну за виконану роботу.

Замовити ремонт елеватора

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію