Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Баластні покрівлі з різним типом покриття

Баластні покрівлі з різним типом покриття

Що таке баластові покрівлі – це покрівельні системи з гідроізоляційним шаром, що закривається гравійним засипанням або іншим типом баластного матеріалу. Подібне рішення значно зміцнює дах будь-якої будівлі за рахунок системи придушення зайвих впливів ззовні. Це стосується природних опадів та механічного тиску, коли на покрівлі знаходяться люди, техніка. Система спеціально розроблена під плоскі дахи громадських будівель, державних установ, торгових центрів, розважальних та навчальних закладів. Підходить для облаштування зони відпочинку на покрівлі бізнес-центру.

Види баластових покрівель

Види баластових покрівель

1. Не експлуатуютча. Плоскі покрівлі цього типу можуть мати нахил до 6 градусів. Їх засипають гранітним щебенем, пофарбованим та незабарвленим гравієм, галькою. Допускається розміщення трав'яного килима без висаджування на ньому великих кущів та дерев: не повинна бути потреба в обслуговуванні створеного саду. Під обслуговуючий персонал створюються доріжки з покриттям, що амортизує. Оптимальний варіант із використанням пирога покрівлі, де гідроізоляція знаходиться над утеплювачем.

2. Експлуатовані. Плоскі покрівлі з можливістю їх використання як постійного місця розміщення на них людей та техніки. Баластний шар викладається тротуарною плиткою, газоном з чагарниками та деревами, терасною дошкою, закочується асфальтом або заливається цементно-піщаною стяжкою. Гідроізоляційне полотно знаходиться під утеплювачем для забезпечення захисту першого шару пирога. У тому числі від коріння рослин, які, безсумнівно, розростуться у тривалій експлуатації.


Очевидні переваги використання баластових покрівель

  1. Очевидні переваги використаний Вибудовує непереборний захисний шар ізоляційному матеріалу. У таких умовах дах стає повністю захищеним від протікання опадів, механічного впливу, доступу до кисню. Останній фактор запобігає сильному займанню покрівлі за рахунок нестачі кисню в її пирозі.
  2. Теплоізоляція будівлі підвищується у рази без застосування дорогих теплоізоляційних матеріалів.
  3. Немає необхідності виконувати демонтажні роботи перед укладанням баластної покрівлі.
  4. Монтаж виконується будь-якого сезону, якщо при цьому стоїть суха погода.
  5. Немає необхідності у створенні великої кількості вразливих швів: цільна конструкція.
  6. За наявності надійного парапету на даху даного типу легко облаштовується парковка, зона відпочинку, зимовий сад, відкриті майданчики для відвідувачів закладів та місця для проведення різноманітних заходів.
  7. Тільки замовник визначає матеріал як баластний буфер. Тут можна заощадити чи навпаки виділитися, витративши на матеріали кругленьку суму. Кожен отримує необхідний йому рівень практичності та надійності покрівлі.

Наша компанія створює найкращі баластні покрівлі європейського рівня якості

Наша компанія створює найкращі баластні покрівлі європейського рівня якості`

Співпраця з нами починається з підписання договору та укладання взаємовигідних умов. Далі на об'єкт виїжджає інженер з метою встановлення розмірів покрівлі, типу, її експлуатаційних характеристик. З клієнтом проводитиметься бесіда з приводу подальших робіт та рекомендацій щодо будівництва. Останнім етапом залишається визначення із матеріалом покриття.

Ми здаємо об'єкти з підписанням приймального акта та повного комплекту документів, що закривають. Баластні дахи нашого будівництва вирізняються професійним підходом до деталей за проектом: кілька разів за весь період робіт проводяться перевірки з визначенням можливих дефектів. Краще перестрахуватися, ніж переробляти майже завершене замовлення.

Можна замовити монтаж баластної покрівлі прямо зараз

Щоб, напевно, визначитися, чи потрібна вам баластна покрівля, рекомендуємо проконсультуватися з нашим менеджером. Вже на цьому етапі співпраці вирішується більшість питань, які можуть цікавити перед початком будівництва. Ціну та терміни реалізації проекту можна дізнатись вже безпосередньо в інженера, який прибуде для вимірів на ваш об'єкт. Вже сьогодні баластові покрівлі допомагають заощаджувати на щорічних ремонтах, платіжках за опалення, надають можливість облаштування на даху будівлі повноцінної зони відпочинку – наша компанія реалізує проекти будь-якої складності із можливістю зниження цін за рахунок партнерських програм постійним клієнтам.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію