Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Підготовка та фарбування ємностей та цистерн різного типу

Підготовка та фарбування ємностей та цистерн різного типу

Необхідність відновлення або реставрації може виникнути з різних причин. Іноді куплений товар просто потрібно привести у відповідність до бренду компанії: пофарбувати у відповідний колір і нанести логотип. У будь-якому разі власник майна стикається з необхідністю проведення лакофарбових робіт. Підготовка та фарбування ємностей, цистерн різного типу входить до основної групи послуг, які замовляються на нашому ринку.

Складність фарбування ємностей без потрібного досвіду

Складність фарбування ємностей без потрібного досвіду

Не варто сприймати фарбування як вид легкої роботи. Це не тільки бажання зробити поверхню ідеально рівною та привести зовнішній вигляд у порядок, а й зберегти метал від корозії. Саме на лакофарбові матеріали покладається захист від зовнішніх опадів та перепадів температур, які об'єднуючись призводять до появи дефектів у конструкціях. Тому варто ретельно звертати увагу на кожен пройдений сантиметр пульверизатором: шар наносити максимально щільно.

Однак серед іншого найбільш відповідальними та небезпечними по праву вважаються внутрішні роботи. Тут людина стикається з високим ризиком отримати отруєння. Однак цього можна уникнути при дотриманні суворих правил підготовчих та фарбувальних заходів. Самостійне занурення у ємність без досвіду та відповідного обладнання категорично заборонено всіма правилами безпеки.

Етапи підготовки та фарбування ємностей, цистерн

Зовнішній вигляд повинен завжди відповідати очікуванням щодо експлуатаційних характеристик та довговічності. Нерідко зустрічаються ємності з ідеальним, на перший погляд, лакофарбовим покриттям, але при детальному огляді під ним виявляється іржа. Подібні маніпуляції допомагають нечесним підрядникам розрахуватися із замовником – просто обдурити його.

Специфіка нанесення захисних фарб

  1. Очищення від старих слідів фарби, маркерів, покажчиків.
  2. При необхідності проводити грунтування стін.
  3. Виконується знежирення та знепилення поверхні.
  4. Якщо метал відповідає температурним вимогам, не холодний, виконується рівномірне нанесення декількох шарів.
  5. Особливо ретельно фарбуються місця стиків, з'єднань.

Все це потрібно довірити виключно фахівцям. Погодьтеся, що ризикувати товаром, який опиниться в неякісно пофарбованій ємності зсередини – безглуздо. Зерно, мастильні матеріали, бензин чи дизель не стануть кращими від поєднання з хімічними елементами фарб: домішки завдадуть шкоди вашому бізнесу.

Чому забарвлення ємностей, цистерн різних типів варто довірити нам

Наша компанія спеціалізується на небезпечних та стандартних роботах з підготовки матеріалу до його фарбування. Саме якісні підготовчі роботи дозволяють бути впевненими в характеристиках фарби, що наноситься, емалі. Не завжди варто звинувачувати виробника лакофарбового продукту, адже його банально наносили з порушеннями. Ось чому варто більше акцентувати свою увагу на ту бригаду, яка якнайретельніше підходить до вирішення поставленого завдання, а не прагнути виграти часу.

Переваги співпраці з нами:

Переваги співпраці з нами:

виключені ризики для співробітників, персоналу та інших людей, хто може виявитися поряд із виконуваними роботами;
застосовуються ґрунтовки, фінішні емалі та фарби, сертифіковані під подібні завдання;
надаються бригади для висотних, внутрішніх та фасадних робіт;
гарантується якість за рахунок співпраці з нами на постійній основі – завжди повертаються до нас;
фарбування цистерн: горизонтального та вертикального розташування, встановлених на ґрунті або у складі поїзда.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію