Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

У світі сучасних покрівельних мембран не все так просто: їх різновиди постійно зростають. Розібратися в ПВХ, ТПО та ФПО відразу не вийде. Спробуємо розкрити переваги та недоліки щодо кожної з мембран.

Інноваційні технології будівництва дозволяють сьогодні удосконалити влаштування покрівлі: зробити її міцнішою, більш захищеною від дощу, стійкою до перепадів температур. Для цих цілей застосовують такі мембрани: ПВХ, ТПО та ФПО. Подібні рішення відрізняються підвищеною надійністю швів, багатою палітрою кольорової гами, а також довговічністю матеріалів (від 40 років).

Основними мембранами можна вважати: ПВХ, ТПО та ФПО

По всьому світу запроваджуються єдині стандарти будівництва, де довговічність та низька потреба в обслуговуванні виходить на перше місце. Саме тому не варто розглядати більш дешеві варіанти минулого сторіччя. Зараз економічна вигода обчислюється проектами, які не потребують постійного фінансування. Покрівля даху ПВХ, ТПО та ФПО мембранами єдино правильне рішення в 21-му столітті. Їхня надійність уже перевірена часом, адже технології широко використовуються на заході останнє десятиліття.

Основні види покрівельних мембран та їх характеристики

  1. ПВХ – гідроізоляційний матеріал останнього покоління. Одношаровий вид покрівлі, що виготовляється з еластичного полівінілхлориду. Шви для їхнього надійного кріплення обробляються зварюванням гарячого повітря будівельними приладами. При цьому немає необхідності у використанні понад температури, що робить монтаж покрівлі легшим. Отримані герметичні шви не потребують обслуговування за умови правильного монтажу.
  2. ТПО – до складу матеріалу входять термопластичні олефіни. Саме вони забезпечують характеристики підвищеної стійкості до знижених температур. Це вказує на схожі характеристики з полімерними та каучуковими покрівельними матеріалами.
  3. ФПО складається з термопластичного поліолефіну. Мембрани відрізняються легкою вагою, пропускають надлишки пари, виставляють як екологічно чистий матеріал. При цьому у складі армована сітка. Частково відбиває ультрафіолетові промені.

Основні переваги мембран та що варто вибрати для покрівлі

  1. Мають унікальні характеристики в плані нейтралітету до зовнішніх факторів: стійкі до ультрафіолету, не змінюють структури під впливом низьких температур, дозволяють вільно пересуватися людині по їх поверхні.
  2. Різноманітна палітра кольорів, що дозволяє відмовитись від додаткових рішень у декоруванні даху. Досить якісно скріпити шви та отримайте єдине кольорове полотно у дизайні вашої будівлі. Особливо актуальним є для зон відпочинку на даху, де передбачається проведення масових заходів: відмінний зовнішній вигляд покрівлі гарантується.
  3. Зберігаються робочі показники по всьому періоді експлуатації мембран. У разі ремонту чи бажання змінити покрівлю демонтажні роботи не спричинять особливих проблем. Як і при укладанні матеріал вільно піддаватиметься скручування, розкладання та стиснення.
  4. Екологічність досягається хімічною інертністю матеріалів. Незалежно від умов експлуатації здоров'ю людини нічого не загрожує. Допускається використання в зонах, призначених для розміщення на них людей.
  5. Є можливість підбору покрівельних мембран на кшталт їх укладання. Не завжди є умови використовувати лише один вид фіксації матеріалу. Так для ПВХ, ТПО та ФПО розроблено свої технології укладання. Робочі відповідно можуть використовувати: клейову мастику, механічні кріплення або баластирующее мінеральне відсипання.

Вибір мембран залежить від ваших вимог

Важко схилити покупця одного виду покрівельних мембран. Влаштування даху змінюється в залежності від регіону, прямих функцій використання, дизайнерських рішень. Остаточний вибір залишається за покупцем залежно від вимог до матеріалу, що висуваються. Хоча варто акцентувати увагу на різні температури експлуатації, а також відмінності в щільності. У будь-якому випадку заміна бітумних матеріалів є обґрунтованою, що значно збільшить захист приміщень від ймовірності протікання опадів.

Зробіть ваш вибір на користь європейського матеріалу: ПВХ, ТПО та ФПО

Будь-яка гідроізоляція покрівлі мембранами вже сама по собі вигідна інвестиція у ваше майбутнє. На півстоліття, як мінімум, можна буде забути про поточні ремонти та заміну матеріалів, що вийшли з-під гарантії. Подібні рішення додатково захистять будівлю від наслідків часу, коли через дах відбувається зношування прилеглих елементів фасаду: зовнішнє оздоблення збереже свій вигляд. Вже зараз варто звернутися за консультацією щодо гідроізоляції даху мембранами ПВХ, ТПО та ФПО. Фахівцями буде надана вичерпна інформація щодо гарантії, вигідності замовлення послуги та практичності подібного матеріалу для вашого бізнесу, вдома – європейські стандарти в нашій країні вже допомагають покращувати життя цінителям комфорту та спокою.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію