Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Інструментальна діагностика гідроізоляції покрівлі

Сучасний світ звик довіряти лише даним отриманим дослідницьким обладнанням. Не можна вже стверджувати щось просто прикинувши на око чи спираючись на свій багаторічний досвід видати експертну думку, що базується на припущеннях. Тільки факти та технічні дані, одержані шляхом застосування сучасних технологій, можуть гарантувати результат. Саме тому інструментальна діагностика гідроізоляції – це єдиний спосіб професійно провести обстеження будь-яких типів будівель, внутрішніх приміщень, технічних резервуарів усіх форм будов, фундаментів, покрівель тощо.

Що таке інструментальна діагностика гідроізоляції

Для робіт застосовується покрівельний дефектоскоп. Він використовує у своїй технології коротке замикання. Весь гідроізоляційний шар перетворюється за допомогою маси та фази на діелектричний ізолятор. Проходячи дефектоскопом вздовж усієї покрівлі, створюється різниця потенціалів, що викликає коротке замикання, яке оператор фіксує. Таким чином можна встановити точне розташування всіх тріщин, де конденсату нічого не заважає проникати всередину покрівельного матеріалу.

Що таке інструментальна діагностика гідроізоляції

Варто зазначити, що цього цілком достатньо для встановлення всіх дефектних місць у гідроізоляційному шарі. Відсутня необхідність додаткового обстеження та повторної діагностики: економляться гроші замовника. Роботи проводяться максимально швидко за умов сухої погоди, тому краще викликати спеціаліста саме у цей період. В іншому випадку знадобиться штучне підвищення температури покрівлі для отримання сухої поверхні гідроізоляції.

Чому не варто відмовлятися від інструментальної діагностики гідроізоляції

Чому не варто відмовлятися від інструментальної діагностики гідроізоляції

Якщо викликати майстра, який спиратиметься лише на свою суб'єктивну думку щодо побаченого, то ризики витратити гроші на неефективні роботи зростають у рази. Вся справа у неможливості без обладнання встановити ймовірні місця майбутніх дефектів. Так, поточні проблеми можуть бути вирішені, але поява нових протікань варто очікувати в будь-який час без гарантій на спокійне життя. Цим і відрізняється послуга інструментальної діагностики гідроізоляції, коли має на меті забезпечити надійний захист на кілька років уперед, а може домогтися відсутність протікання і на найближче десятиліття.

Привілеї від послуги інструментальної діагностики гідроізоляції

1. Виявляє дефекти ще на стадії їхньої освіти: розміри від кількох міліметрів.

2. Запобігає проникненню конденсату у внутрішній шар покрівельного пирога.

3. Гідроізоляційний шар легко реставрується з мінімальними фінансовими вкладеннями: усувати доводиться незначні мікротріщини.

4. Складається реальна картина стану гідроізоляційного шару, що дозволяє на підставі отриманих даних скласти відповідну документацію на введення будівлі в експлуатацію, виконану роботу підрядника, виконані будівельні зобов'язання компанією забудовника.

5. Дозволяє повністю виключити можливість покрівельних робіт на найближчі роки.

Привілеї від послуги інструментальної діагностики гідроізоляції

Замовте послугу інструментальної діагностики гідроізоляції прямо зараз

Не можна переоцінити користь від інструментальної діагностики гідроізоляції в плані безпеки від протікання та захисту вашого майна від псування. Необов'язково, що зараз покрівля чи інший об'єкт майна завдає вам незручності. Однак усвідомлення факту проведеного обстеження дозволить гарантувати безпеку ваших грошей від непередбачених реконструкцій та ремонтів. Якщо нерухомість вже кілька років не діагностувалася на протікання та витоку, то варто очікувати сюрпризи у найневідповідніші для цього часи.

Перевірити гідроізоляцію покрівлі не варто великих грошей, якщо порівнювати зі шкодою, що завдається майну конденсатом, випарами, погодними опадами. Попереджений, а значить готовий до проблем – компанія Альпбуд дотримується такого правила. Необов'язково після обстеження вам нададуть звіт про плачевний стан покрівлі, але це, як мінімум, дозволить визначити слабкі місця, які потрібно буде ремонтувати насамперед при появі слідів протікання. Кілька годин робіт спеціалістами АЛЬПБУД менші незручності, ніж псування майна у вашому будинку, офісі, на виробництві та орендованому об'єкті.

Замовляй діагностику гідроізоляції у спеціалістів

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію