Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Нанесення антикорозійних складів на всі поверхні

Нанесення антикорозійних складів на всі поверхні

Сучасне будівництво відрізняється від технологій минулого прагненням збільшити експлуатаційні терміни всіх конструктивних з'єднань. Економічно невигідним можна вважати будь-яку інвестицію в будівництво, якщо вона не передбачає мінімального обслуговування протягом хоча б двадцяти років. Після цього терміну будь-який об'єкт вимагатиме капітального ремонту, але це природний процес. Досягається збільшення термінів експлуатації з допомогою нанесення антикорозійних складів з інноваційними хімічними сполуками. З такими покриттями будь-який матеріал захищений від вологи, перепадів температур і хімічного впливу.

Чому нанесення антикорозійних складів довіряють фахівцям

Пульверизатори значно спростили життя будівельникам у розпиленні сумішей. Однак простий на вигляд процес ускладнюється відразу кількома факторами: збалансовано змішаними інгредієнтами, достатньою консистенцією, правильною послідовністю нанесення на об'єкт складів. Все це при некомпетентності робітника стає причиною появи шлюбу, що згодом призводить до обвалення, проривів та деформації конструкцій.

Найочевидніші помилки при нанесенні антикорозійних складів

 1. Недостатня щільність складу на поверхні, що дозволить волозі проникати до матеріалу, що піддається корозії.
 2. Відсутність багатошаровості там, де вона потрібна при фізичному впливі: знижується термін експлуатації.
 3. Немає рівномірності у колірному діапазоні: погіршення зовнішнього вигляду фасаду, конструкції.
 4. Непофарбовані ділянки у важкодоступних місцях: ризики зниження характеристик опор, підпірок, перекриттів, що несуть.
 5. Надмірний прошарок антикорозійного складу: невиправдане підвищення вартості робіт.

Найочевидніші помилки при нанесенні антикорозійних складів

Варто розуміти, чому саме Альпстрой для багатьох клієнтів – це очевидний вибір для нанесення антикорозійних складів. Компанія спеціалізується на повному спектрі послуг із захисту конструкцій, будівель та споруд від впливу зовнішніх факторів. Виконується масштабна робота за винятком усіх можливих дефектів при виконанні поставлених завдань. Під цю мету підбирається відповідне устаткування, а чи не використовується те, що є під рукою.

Переваги від співпраці з АЛЬПСТРОЙ з питань нанесення антикорозійних складів:

Нанесення антикорозійних складів довіряють АЛЬПСТРОЙ

Варто розуміти, чому саме Альпстрой для багатьох клієнтів – це очевидний вибір для нанесення антикорозійних складів. Компанія спеціалізується на повному спектрі послуг із захисту конструкцій, будівель та споруд від впливу зовнішніх факторів. Виконується масштабна робота з унеможливлення всіх можливих дефектів при виконанні поставлених завдань. Під цю мету підбирається відповідне устаткування, а чи не використовується те, що є під рукою.

Переваги від співпраці з АЛЬПБУД з питань нанесення антикорозійних складів:

Переваги від співпраці з АЛЬПБУД з питань нанесення антикорозійних складів:

 • проведення досліджень з товщинометрією металоконструкцій, розрахунок несучих здібностей усієї будови;
 • розробка індивідуального методу нанесення покриттів із застосуванням інноваційних приладів;
 • узгодження з технологами лакофарбового складу для максимальної віддачі з економічного боку та термінів експлуатації;
 • кваліфікований персонал поетапно виконає зачистку з наступним забарвленням металоконструкцій без необхідності проведення повторних робіт: якість
 • контролюється починаючи зі складів та закінчуючи товщиною покриття;
 • видається багаторічна гарантія на всі види виконаних робіт.

Запорука співпраці на постійній основі – низька ціна послуг від АЛЬПБУД

Повторне оброблення вважається неприпустимим випадком, якщо гарантія ще не минула. Потрібно всіляко мінімізувати ситуації із неякісно виконаними роботами. Клієнти не зобов'язані ризикувати власними фінансами замовляючи сумнівну якість послуг – вибирають із того, що зуміли знайти на ринку. Компанія Альпбуд неодноразово залучалася вже після зіпсованого проекту, де поганий кожен етап нанесення антикорозійного складу. Якщо ви цінуєте свій час і бажаєте виключити непередбачені витрати, тоді вам є бригада висококваліфікованих будівельників, чий досвід понад 10 років.

Нанесення антикорозійних складів на всі поверхні

Розвіяти сумніви допоможе консультація менеджера компанії Альпбуд - телефонуйте прямо зараз. Виїзд фахівця з оцінкою масштабів усунення корозії допоможе прямо на місці визначитися з ціною, часом виконання робіт та термінами, коли варто розпочати. Фарби та емалі підбираються за фінансовими можливостями замовника, але це завжди суміші, протестовані часом. Якісне нанесення антикорозійних складів вже допоможе заощадити за рахунок виключення дефектів – АЛЬПБУД продовжить термін експлуатації конструкцій та їх стійкості перед негативними факторами на довгі роки.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію