Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Очищення силосів елеватора

Будь-яке зберігання матеріалів призводить до утворення нальоту на стінках ємності. Якщо на це не звертати належної уваги є ризики збільшення кількості шлюбу та зіпсованої продукції вже у найближчій перспективі. Особливо це стосується зберігання зернових, будівельних сумішей та гранул інших видів товарів. У такому разі зачищення силосів елеватора і не тільки їх має проводитись на регулярній основі. Бажано відштовхуватись у замовленні послуги від реального стану ємності після ретельного обстеження спеціалістами промислового будівництва.

Что такое зачистка силосов элеватора и других емкостей

Что такое зачистка силосов элеватора и других емкостей

Усього існує дві техніки видалення всіх видів забруднень із поверхонь силосів та інших подібних ємностей. Усі вони передбачають залучення альпіністів із відповідною технікою та іншим допоміжним обладнанням.

  1. Механічна. Має на увазі використання інструментів ударного типу.
  2. Гідроструминна. Використовуються гідронасоси високого тиску.

Який саме тип очищення вибрати визначатиме фахівець АЛЬП-БУД. Однак у будь-якому випадку ставиться за мету повністю позбавити внутрішні стінки ємностей від усіх видів нальоту. Після цього поверхня знову стане безпечною для дотику до неї різних видів матеріалів: зерна, цементу, піску, комбікорму, гранул тощо.

Чому АЛЬП-СТРОЙ повинен виконати зачистку елеватора у Харкові

  1. В наявності все необхідне обладнання для оперативного видалення нальотів всіх ступенів забруднення.
  2. Альпіністи мають величезний досвід роботи у промисловому секторі Харкова та України загалом.
  3. Ціни фіксовані та пропонуються системи знижок постійним клієнтам.
  4. Можливе виконання комплексного вирішення проблем з елеваторами: ремонт, реконструкція, герметизація швів тощо.

Перепродаж або купівля елеватора чудова можливість замовити послуги зачищення його силосів. Ще актуальним буде період до початку сезону максимального завантаження вашого виробництва, коли проводяться планові роботи. Зробіть замовлення сьогодні, щоб завтра фахівці АЛЬП-БУД змогли розпочати виконання своїх обов'язків.

Чому АЛЬП-СТРОЙ повинен виконати зачистку елеватора у Харкові

Гарантія якості у позитивних відгуках про компанію АЛЬП-СТРОЙ

Зачищає силоси елеватора та інших ємностей для зберігання відповідального завдання. Найбільшу небезпеку становить пил. Усередині ємності завжди зберігається ризик отруєнь, тому варто мати автономну систему подачі повітря альпіністам. Бренд АЛЬП-БУД ніколи не підбивав свого клієнта і завжди стежив за безпекою людей на всьому об'єкті, де проводяться очисні роботи. Позитивні відгуки колишніх клієнтів вже є гарантією якості – АЛЬП-БУД завжди націлений на постійну співпрацю заради загальної вигоди.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію