Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Будь-який метал схильний до корозії. Особливо це стосується конструкцій на відкритому повітрі та об'єктів, що безпосередньо стикаються з агресивним середовищем. Тут антикорозійна захист має оновлюватися кожні кілька років із застосуванням захисних покриттів з урахуванням органічних і неорганічних матеріалів. Найкращим рішенням завжди залишається підтримка конструкцій та інших об'єктів з металу у належному вигляді шляхом поточних ремонтних робіт. Все ж таки відсутність таких призводить до великих витрат при повній заміні іржавого матеріалу на новий аналог.

Антикорозійний захист резервуарів, цистерн та інших конструкцій

Будь-яке виробництво або об'єкт нерухомості потребує оновлення шару антикорозійного захисту. У сучасних умовах, коли в атмосферу на регулярній основі викидається колосальна кількість відпрацьованих хімічних елементів, просто необхідно знижувати їх вплив, вибудовуючи непереборний бар'єр у вигляді додаткового шару покриття.

Що саме гарантує антикорозійний захист вам:

Чому у питанні антикорозійного захисту довіряють АЛЬПСТРОЙ

Надійний антикорозійний захист досягається комбінацією надійних сумішей та їхнього способу нанесення на об'єкти. Захисні лакофарбові матеріали наносяться шляхом диспергування потоку потужними пульверизаторами. Щоб гарантувати проведення якісних відновлювальних робіт альпіністські бригади задіяні за першої ж необхідності, щоб не губився зоровий контакт з антикорозійним захистом. Один шар або кілька залежить від багатьох факторів, тому тут слід залучати виключно фахівців з досвідом подібних робіт.

АЛЬПСТРОЙ комплексно вирішить вашу проблему з корозією:

Антикорозійний захист від АЛЬПСТРОЙ: резервуарів, цистерн, конструкцій

Не варто недооцінювати силу корозії на метал, який постійно піддається одразу кільком агресивним факторам. Ви ризикуєте знизити технічні характеристики об'єкта, його виробничі потужності та надійність у роботі. Фінансовий зиск замовлення антикорозійного захисту від АЛЬПСТРОЙ досягається шляхом продовження експлуатаційного терміну, який при регулярному обслуговуванні збільшує на десятки років. Зробіть своє замовлення зараз і вже завтра отримайте у розпорядженні оновлене майно, яке легко експлуатувати, продати чи відновити у роботі.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію