Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Влаштування зеленої покрівлі: особливості та переваги ЕКО дахів

Влаштування зеленої покрівлі: особливості та переваги ЕКО дахів

Турбота про довкілля сьогодні на першому місці. Великі заводи намагаються зменшити викиди в атмосферу, а звичайні люди вдосконалять технології будівництва власних будинків. Так останніми роками зелена покрівля стає дедалі популярнішою. Хоча подібна технологія не вважається інноваційною, якщо згадати часи, коли шаром ґрунту покривалися будинки зі східного зрубу.

Що таке зелений дах у 21-му столітті?

Що таке зелений дах у 21-му столітті?

Пристрій зеленої покрівлі нагадує лужок перед вашим будинком. Це може бути звичайна коротко скошена трава. В інших варіантах на дахах влаштовують повноцінний сад із деревами, чагарниками та квітами. Варто розрізняти звичайне зеленого кольору полотно та повноцінний килим зі складом ґрунту в ньому. Саме тут розкривається потенціал для збереження навколишнього середовища та отримання маси вигоди, не вдаючись до додаткових витрат на допоміжні технології обладнання дахів будинків.

Зелений дах ділиться на два різновиди

  1. Екстенсивні – зелена покрівля пиріг, де верхній шар складається із землі з травою, що дрібно росте. Часто такі дахи не використовуються людиною як зони відпочинку. Не вимагають особливого догляду.
  2. Інтенсивна зелена покрівля передбачає наявність більшого шару землі у своєму складі. Так вдається перетворити покрівлю на справжній сад із тими рослинами, які хоче бачити сам замовник. Ідеально підходить для громадських зон та територій відпочинку з дітьми. Потрібен регулярний полив та ретельний догляд за садом.

Зелений дах ділиться на два різновиди

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію