Top
Email :
info@alp-stroy.com.ua
Працюємо:
Пн - Пт 08:00 - 18:00

Монтаж експлуатованої покрівлі тераси

Монтаж експлуатованої покрівлі тераси

На сьогоднішній день облаштування покрівель тераси найпривабливіша пропозиція на будівельному ринку. Кожен домогосподар намагається збільшити житлову та використовувану площу нерухомості, а облаштування цілої тераси з садом, грилем та зонами відпочинку на даху очевидне рішення. Однак за простотою такого рішення ховаються багаторівневі проблеми з кількома способами їх вирішення. Інженерами пропонується на вибір кілька проектів з різними підходами до влаштування покрівель тераси, тому варто мати хоч поверхове, але точне уявлення про бажане. Спробуємо розібратися у найчастіших помилках та наслідках від неякісного будівництва.

Влаштування покрівель тераси, виконане з порушеннями: що варто очікувати

Влаштування покрівель тераси, виконане з порушеннями: що варто очікувати

В першу чергу при неправильному облаштуванні покрівель тераси ваш дах буде текти. Гідроізоляція завжди страждатиме першою від неправильного проектування та допущених порушень при монтажі. Сюди ж варто віднести складність із водовідведенням по водостічних системах, що призводить до утворення калюж та інших місць із постійним знаходженням у них води. Правильність створюваного «пирога» залежить багато в чому від послідовності укладання матеріалів, їх якості та способу кріплення. Тут без досвіду в покрівельних роботах не обійтися, якщо ставиться за мету виконати всі завдання з першого разу без необхідності локального ремонту в місцях з допущеними дефектами.

Крім гідроізоляції пристрій експлуатованої покрівлі тераси може містити такі проблеми:

Монтаж покрівлі терас завжди пов'язаний із низкою проблем з кількох причин: складність проекту, вибір покрівельного матеріалу замовником, створюване навантаження під вагою людини. Не завжди вдається витримати межу між бажаним та правильним монтажем, коли на перший план виходить довговічність, якість, надійність. Не варто піддаватися спокусі заощадити на робочих, а також покрівельних матеріалах. І використовувати матеріали, які в плоских дахах не знайшли постійного застосування: експерименти завжди збільшують ризики додаткових фінансових витрат.


АЛЬП-БУД у Харкові та по всій Україні реалізує покрівлі тераси всіх видів

Для початку варто сказати, що АЛЬП-БУД має багаторічну практику у будівництві плоских покрівель. Спочатку завжди ставитися за мету забезпечити нерухомість гідроізоляцією, теплоізоляцією та захистом від складних погодних умов. Вже після цього починається розгляд улаштування покрівель тераси. Дах залишається складним елементом будь-якої споруди, тому тут не варто нехтувати інженерними вимогами. Все ж таки перебування людини на терасі тимчасове, тому потрібно правильно розставляти пріоритети.

Чому АЛЬП-БУД у Харкові пріоритетно вибирають для облаштування покрівель терас

Чому АЛЬП-БУД у Харкові пріоритетно вибирають для облаштування покрівель терас

  1. Застосовуються покрівельні матеріали європейських брендів чи тих виробників, хто багато років лідирує у будівельному сегменті ринку.
  2. Реалізуємо тераси на покрівлях усіх видів незалежно від їх форм та року побудови будинку.
  3. Дозволяємо замовникам самим вибирати матеріали, але завжди надаємо рекомендації та консультуємо щодо експлуатаційних характеристик.
  4. Альпіністські роботи дозволяють провести демонтажні, монтажні та інші види ремонту на будь-якій висоті.
  5. Приймаємо замовлення на тераси у приватних будинках та об'єктах громадської нерухомості.
  6. Усуваємо всі види дефектів у вже реалізованих проектах, де замовник залишився незадоволеним результатом.

Монтаж покрівель терас від АЛЬП-БУД відповідає всім вимогам європейського будівництва. Пропонуємо вам прямо зараз оформити замовлення на подібний проект для своєї нерухомості, щоб збільшити корисну площу та стати повноправним власником сучасного будинку. Покрівля тераса в Харкові чи іншому місті України – це робота для компанії АЛЬП-БУД.

Отримати консультацію у професіоналів - АЛЬПСТРОЙ

Якщо залишилися питання, залиште заявку на консультацію